O nás

fansport logo

Tento e-shop je určený pre všetkých, ktorí majú radi kvalitné športové oblečenie, obuv a celý rad rozličných športových potrieb. Značky ako Nike, Adidas, Puma, Reebok, Tommy Hilfiger a iné sú veľmi obľúbené a žiadané pre ich meno a kvalitu. Keďže väčšina nami ponúkaných tovarov je outletová (z výpredajov), tým pádom sa to premieta do cien, ktoré sú oveľa priaznivejšie ako v bežných obchodoch. Našu ponuku neustále rozširujeme o nový sortiment tovaru.

Pre nás je náš zákazník a jeho spokojnosť s nákupom na prvom mieste. A preto ak sa stane, že ste určitý požadovaný tovar v našom e-shope nenašli, dajte nám vedieť, pokúsime sa Vám ho zabezpečiť. Takto možno pomôžete aj Vy nám a my tento produkt zaradíme do predávaného sortimentu, pretože smerovanie nášho obchodu vždy budú určovať naši zákazníci a ich dopyt po tovaroch.

Keďže sme napredujúci a stále sa rozvíjajúci internetový obchod, veľmi radi privítame všetky Vaše pripomienky, nápady a postrehy, ktoré nám pomôžu skvalitniť naše služby a aj našu webstránku. V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať emailom (info@fansport.sk) alebo telefonicky (0908150722), veľmi radi Vám pomôžeme a poradíme.